Волейболистите на Виктория Волей (Пловдив) завършиха на 5-о място в предварителната група от финалите на държавното първенство за момчета до 14 години. Заключителните мачове се играха в Пазарджик.

Възпитаниците на треньорката Йорданка Василевска бяха в една група с отборите на Берое 2016 (Стара Загора), Миньор ( Перник), Хебър (Пазарджик), ВАСК (София) и Добруджа 07 (Добрич).

Малките викторианци постигнаха само една победа над домакина Хебър и не успяха да се класират във фазата на елиминациите.