Жребият за новия сезон в Югоизточната трета лига ще се изтегли в средата на юли.
29 юни е последният ден, в който се приемат заявки за участие в Трета лига - Югоизточна Група за сезон 2025/2026.
Право на това имат 20 отбора - тимът на Свиленград вече обяви, че няма да подаде документи поради финансови причини и се очаква да постъпят 19 заявки.
17 юли ще бъде датата на жребия за новия сезон, съобщиха от шампионата в социалните мрежи.