Собственикът на ПИМК - Илиян Филипов, направи кратък коментар в социалните мрежи по повод бъдещето на Ботев (Пловдив).
Ето какво написа бизнесменът:
Днес е поредният ден без яснота за бъдещето на нашия клуб.
След вчерашния ден, в който бе предложено от Слави Микински да се подпише договор за пълно мълчание пред жълто-черната общност, искам да заявя ясно – с мен никой от двете преговарящи страни не се е свързал.
Първенството чука на вратата...
Нямаме треньор.
Нямаме футболисти.
Нямаме яснота за задълженията към кредиторите на ПФК Ботев Пловдив АД.
Феновете заслужават истината. Времето ни изтича.
Илиян Филипов