Феновете на Ботев се събират днес на "Колежа", за да обсъдят какво ще се случва с любимия "жълто-черен" клуб.
Ето какво написаха привърженици на "канарчетата":
Време е всички заедно да вземем решение за бъдещето на Ботев Пловдив!
Днес, 12.06.2025, от 19:12 ч. на Южната трибуна ще се проведе отворена среща за всички ботевисти, които ги вълнува бъдещето на Ботев Пловдив.
Присъствието и мнението на всички ни са от значение – не подценявай срещата!