Ветераните на Локомотив (Пловдив) ще се изправят утре (28.05) срещу Витоша (Бистрица) във финала на Държавното първенство за ветерани.
Двубоят ще се проведе от 16:00 часа на стадион "Бенковски“ в град Костенец. Вход свободен.
За последно "черно-белите“ стигнаха до тази фаза на турнира през 2022 година, когато отстъпиха с 2:4 на Витоша на стадион "Летище“ в София.