Привържениците на Локомотив Пловдив от групата "The Magic of Plovdiv" отбелязаха 6 години от създаването на своята органиизация. "Черно-белите" фенове използваха официалната си страница във Фейсбук, за да публикуват следното:

6 Години!

От любов към Емблемата!

От любов към децата на Локомотив Пловдив!