Привържениците на Локомотив Пловдив от групата "The Magic of Plovdiv" отбелязаха 6 години от създаването на своята органиизация. "Черно-белите" фенове използваха официалната си страница във Фейсбук, за да публикуват следното:
6 Години!
От любов към Емблемата!
От любов към децата на Локомотив Пловдив!