Както Plovdiv24.bg вече информира читателите си, Локомотив Пловдив започва плейаутите с гостуване на Септември. Столичани завършиха на 11-то място редовния сезон, което означава че ще се изправят срещу пловдивчани в първия кръг.

Двубоят е насрочен за понеделник (28.04) от 17:30 часа.

Ето пълната програма на "черно-белите" в третата осмица:

Септември – Локомотив (28.04 - 17:30)

Локомотив (Пловдив) – Локомотив (София)

Крумовград – Локомотив

Хебър – Локомотив

Локомотив – Ботев (Враца)

Славия – Локомотив

Локомотив – ЦСКА 1948

Черно-белите може да имат и осми официален мач до края на настоящия сезон. Ако това се случи, то двубоят ще е бараж за оставане в групата срещу третия или четвъртия в класирането на Втора лига.