Феновете на Локомотив Пловдив от групата "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да излязат с важна позиция.

Конкретният повод за реакцията е подкрепата, която "черно-белите" привърженици получиха от фенове на Черно море, Левски и Славия след инцидента с делегата Кирил Лозанов в края на мача срещу Септември.

Plovdiv24.bg публикува текста без редакторска намеса:

Няма да забравим подкрепата!

Не е далеч времето, в което рамо до рамо, ще трябва да измъкнем държавата и футбола от блатото, в което са.

Достойнството няма алтернатива!