Ръководството на ПФК Локомотив Пловдив изказа благодарности на привържениците, които подкрепяха отбора при вчерашната победа над Локомотив София с 1:0 в "железничарското" дерби от 22-ия кръг на Първа лига.

От "черно-белия" клуб използваха официалната си страница във Фейсбук, за да публикуват снимка след края на мача в столичния квартал "Надежда" и написаха следното:

По традиция - обща снимка!

Благодарим на всеки един привърженик, който подкрепи днес “черно-белите" в София!

Само Локо!

"Честита победа, Локомотивци! Пловдив празнува!", отбелязаха и от Фенклуб Локомотив Пловдив в своята официална страница.