Най-новото попълнение на Локомотив Пловдив - Диого Абреу, направи днес първата си тренировка на "Лаута". 22-годишният португалец, който подписа договор до 30 юни 2026 година, бе в отлично настроение.

Полузащитникът използва личния си профил в Инстаграм, за да благодари на своя бивш клуб Спортинг (Лисабон), видя Plovdiv24.bg.

Ето какво написа Диого Абреу:

Благодаря, Спортинг!

Време е да се сбогувам с тази институция, която винаги ме е посрещала по най-добрия начин!

Благодаря на цялата структура за възможността да представя този клуб!

Тръгвам си с чувството, че бих могъл да направя повече и по-добре, но това е футболът.

Благодаря на феновете за любовта, която винаги ми показват.

Веднъж лъв, винаги лъв!