Ръководството на ПФК Локомотив Пловдив отправи призив към привържениците на отбора. Той е свързан с предстоящия мач срещу столичния Септември, когато ще бъде официално открита новата Трибуна Бесика.

Двубоят от 21-ия кръг на Първа лига е в неделя (16 февруари) от 12,30 часа на "Лаута".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение от "черно-белия" клуб:

Историята оживява!

Легендарната трибуна “Спортклуб" отново посреща своите верни привърженици! Бъди част от едно незабравимо събитие, което ще събере поколения локомотивци!

16.02.2025 година, 12:30 часа, стадион “Локомотив"!

Не пропускай този исторически момент за Пловдив!