Феновете на Локомотив Пловдив от групата "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да отправят важен призив към "черно-бялата" общност.

Конкретният повод за реакцията е предстоящият шампионатен мач срещу Септември от 21-ия кръг на Първа лига. Двубоят е в неделя от 12,30 часа и с него ще бъде открита официално новопостроената Трибуна Спортклуб.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на привържениците от "Трибуна Бесика":

Ретро атмосфера! Всички с шалове!

Тази неделя превръщаме стадиона в море от черно-бели шалове! Нека всеки носи своето добро настроение и силна мотивация, защото Локомотив има нужда от нас! Всеки с шал в ръка, всеки с гордост в очите – да направим подобаващо откриване на трибуна "Спортклуб"! Ние пишем историята!

16.02., Стадион "Локомотив".

Достолепен Локомотив!