Днес с официално писмо ОФК Карнобат се отказа от участие в първенството на Трета лига - Югоизточна група.

За срещите му през пролетния полусезон на съперниците му ще се присъждат служебни победи.

Отборът на ОФК Карнобат има едва четири точки след първия полусезон.