ПФК Локомотив Пловдив показа кратко видео от тренировките на "черно-белите" по време на подготвителния лагер в Анталия.

"Тренировъчният процес винаги завършва с мощно "Само Локо", написаха от клуба към въпросните кадри.

Възпитаниците на треньора Душан Косич се готвят по два пъти на ден, а настроението в отбора е доста добро.

В петък (31 януари) е предвидена последната проверка на черно-белите на турска земя. Техен съперник в контролата ще бъде полският Арка Гдиня.

С този мач ще приключи и подготвителният лагер, като подготовката за подновяването на сезона в Първа лига ще продължи в Пловдив.

В първия официален мач за 2025 година локомотивци гостуват на Черно море. Двубоят е на 8 февруари от 15,00 часа на стадион "Тича".

Гледайте в прикаченото видео кадри от тренировките на Локомотив в Анталия!