Много настроение, здрава работа и топло време за Локомотив Пловдив в Анталия! Така от клуба описаха вчерашния тренировъчен ден от подготвителния лагер в турския курорт.

"Черно-белите" продължават активно с двуразовите занимания по време на своята подготовка.

В събота (25 януари) предстои втората проверка за пловдивчани. Тя ще е срещу руския Торпедо (Москва).

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че от началото на годината черно-белите са изиграли една единствена контрола. Тя беше срещу сръбския Раднички (Ниш) и бе загубена с 1:2 в неофициалния дебют на треньора Душан Косич.

Единственото попадение за Локомотив отбеляза Оливер Камдем в 30-ата минута след точно изпълненение на пряк свободен удар.