Кръстьо Банев подписа днес договор с Локомотив. Крилото е второто ново попълнение на "черно-белите" за тази зима.

В последните две години той е неизменна част от втория отбор на Локомотив. Юноша е на Пирин (Благоевград) и Левски (София), а освен това се е състезавал и за ЦСКА 1948 III.

"ПФК Локомотив желае успех на Кръстьо Банев с екипа на “черно-белите"!", написаха от "Лаута".