Четирите пловдивски футболни гранда - Ботев, Локомотив, Спартак и Марица, използваха социалните мрежи, за да поздравят феновете си с настъпването на Новата година.

Клубовете прикачиха любопитни колажи за 2025 година, както и пожелания към своите привърженици.

Ботев: Честита Новата Година! ПФК "Ботев" ви пожелава здрава, щастлива и успешна година!

Локомотив: ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Да си пожелаем много здраве, щастие, късмет и успехи през 2025-та година! Само Локо!  

Марица: За много години, приятели! Честита и успешна да бъде 2025 година! Бъдете здрави и щастливи! Вярвайте в по-доброто бъдеще и допринасяйте за него! Нека новата година донесе удовлетворение и успехи!

От Спартак качиха изображение във Facebook, а творенията на четирите клуба вижте в галерията.