Коледа не е време, нито сезон. Коледа е да изпитваш щастие и благодарност, щедрост и съпричастност! Коледа е да бъдеш до любимите си хора, да им покажеш колко много ги обичаш и цениш,дори в трудните моменти, да чувстват твоята подкрепа!

Весела Коледа на всички футболисти, треньори и служители на ПФК Локомотив Пловдив!

Това написаха в официалната си страница във Фейсбук привържениците на Локомотив Пловдив, обединени в групата "The Magic of Plovdiv".