От 27.11 до 01.12. в град София ще се проведе ДЛОП по плуване на малък басейн.

Дългогодишният член на ОСКЛ - ЖПК “Младост" - рекордьор в България по отборни титли и клубът с най-много национални състезатели, ще участва с пълен с отбор.

"От името на Фенклуб Локомотив Пловдив пожелаваме успешно представяне на всички състезатели и защита на свещената емблема на Локомотив.", написаха "черно-белите" фенове.