Фенклубът на Локомотив Пловдив честити новия член на голямото "черно-бяло" семейство!

С огромна радост поздравяваме нашите верни фенове Пламен и Евгения Богданови, които посрещнаха в семейството си своето шесто дете – прекрасно момче, заявиха от "Лаута".

Ето какво още написаха от Фенклуб Локомотив Пловдив по темата:

Вашата преданост към Локомотив Пловдив и любовта, която носите, са истинско вдъхновение за цялата черно-бяла общност. Нека малкият бъде здрав, щастлив и горда част от локомотивското ни семейство!

Очакваме с нетърпение деня, в който той ще застане рамо до рамо с вас на трибуните, скандирайки "Само Локо!“

Честито и много щастие на цялото ви семейство!