ПФК Локомотив използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на привържениците на отбора за подкрепата им от трибуните по време на вчерашното дерби с ЦСКА-София, което завърши 2:2 на "Лаута".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението от "черно-белия" клуб:

Локомотивци,

Благодарим ви за пореден път за мощната подкрепа, която оказахте преди, по време на и след срещата с ЦСКА-София! За пореден път бяхте в ролята на 12-тия ни играч!

Честитим празника и на фенската организация "Гарата", която отбеляза 25 години от своето основаване!

Признателни сме и на всички привърженици, които отново почистиха изцяло след мача трибуните на стадион "Локомотив"! Поведение за пример!