Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи пореден призив към "черно-бялата" общност преди днешното дерби с ЦСКА-София. Двубоят от 14-ия кръг на Първа лига започва в 14,30 часа на "Лаута".

Групата на Локомотив за мача може да видите тук.

"Нашият отбор, нашият град, нашият свят! Винаги заедно, един до друг!", написаха привържениците в официалната си страница във Фейсбук.

"Денят на мача! Чакаме ви на “Лаута"! Само Локо", гласи пък публикацията на ПФК Локомотив Пловдив за въпросния мач.