Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да призоват за подкрепа в предстоящото дерби срещу ЦСКА-София.

Мачът от 14-ия кръг на Първа лига е в събота (2 ноември) от 14,30 часа на "Лаута". От "Трибуна Бесика" показаха и част от хореографията на агитката за този двубой.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "Трибуна Бесика":

Всички като един!

Приятели, мачът с ЦСКА-София наближава, а организацията ни е започнала седмици пред дербито. Нека да загърбим всички негативни емоции и да застанем рамо до рамо, защото развоят на битката зависи само от нас.

Единственото, което има значение, е куражът да продължиш напред!

Бъди на стадиона!