Треньорът на Локомотив Пловдив Любослав Пенев изрази задоволството си от представянето на футболистите при загубата на своя тим с 0:1 срещу Лудогорец. Специалистът не отправи нито една критика към отбора, а направи интересно предположение за бъдещето финансиране на клуба.

Ето какво заяви специалистът след края на мача в Разград:

Заслужавахме поне точка. Доволен съм от момчетата. Всички изиграха много сериозно мача - с характер и с дисциплина. Още веднъж ги поздравявам. Това трябва да е нещо като основа, върху която да стъпим.

Опитваме се да създадем ситуации за гол, но в този мач не разполагахме с много такива.

Продължаваме смело по този начин. Вече имаме повече опции за ротации. Правим различни варианти, но е важно момчетата да се чувстват добре.

Поздравявам и феновете, които не ни оставиха и подкрепяха през всимчките 90 минути.

Вярвам, че Локомотив ще продължи да бъде финансиран. От кого - това не знам!

Продължаваме си по програмата, която сме начертали - без отклонение.