Феновете на Локомотив (Пловдив) от организацията Lauta Army публикуваха изявление в социалните мрежи.

Ето какво написаха "черно-белите" привърженици:

За нашия любим клуб отново настана време за мъже и ние, както винаги, ще направим каквото трябва и където трябва, за да продължим да защитаваме собствения си авторитет. Били сме заедно и в добри, и в лоши дни, минавали сме през всякакви ситуации, ще минем и през тази...ЗАЕДНО!

Тук е моментът да изкажем своите благодарности към г-н Христо Крушарски за многобройните уникални спомени, за незабравимите моменти, за безсънните радостни вечери както в България, така и в Европа! Респект! Но днес дойде времето, в което като едни истински мъже, да си стиснем ръцете и всеки да поеме по своя път с гордо вдигната глава! Нашата линия е една - ЛИНИЯТА НА ЧЕСТТА!

БИТКА ДО КРАЙ!

ДА ПОДКРЕПИМ ЛОКОМОТИВ В РАЗГРАД, НЕДЕЛЯ ОТ 20.00 ЧАСА!