Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски направи изключително любопитен коментар за случващото се в клуба и за декларацията на привържениците, които настояха той и цялото ръководство да напуснат.
"Мач Телеграф“ потърси бизнесмена, който в момента е в чужбина, а коментарът му беше красноречив.
"Човек, не ме интересува, ще говоря в петък, отсече босът на Локомотив Пловдив, който явно ще взима съдбоносни решения след седмица, когато се прибира в България.
Христо Крушарски