ПФК Локомотив Пловдив честити първия учебен ден на учениците и техните учители.
Ето какво написаха "черно-белите" в социалните мрежи:
Честит първи учебен ден!
С пожелания за една успешна учебна година както на учениците, така и на техните учители!
ПФК Локомотив Пловдив честити първия учебен ден на учениците и техните учители.
Ето какво написаха "черно-белите" в социалните мрежи:
Честит първи учебен ден!
С пожелания за една успешна учебна година както на учениците, така и на техните учители!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!