ПФК Локомотив Пловдив честити първия учебен ден на учениците и техните учители.

Ето какво написаха "черно-белите" в социалните мрежи:

Честит първи учебен ден!

С пожелания за една успешна учебна година както на учениците, така и на техните учители!