Фенове на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха страницата си във Фейсбук, за да отправят призив за подкрепа в предстоящия мач срещу Черно море. Двубоят от 5-ия кръг на шампионата е в понеделник от 21,15 часа на "Лаута".

Ето какво гласи официалното съобщение на "Трибуна Бесика":

Локомотивци,

Нашата крепост и втори дом – стадион "Локомотив“, посреща Черно море. Битката ще се води в две направления - на зеления терен и по трибуните, като за второто отговорността пада на всички нас!

Предният сблъсък беше белязан от грандиозно пиро шоу, което допринесе за подобаващата подкрепа. Нека вземем доброто настроение с нас и да затвърдим представянето си.

Бъди един от нас, всички на Трибуна Бесика!

Понеделник, 21:15