Фенове на Локомотив Пловдив от групата "Бригада Пловдив" отправиха важен призив към "черно-бялата" общност. Той е свързан с почистването на "Лаута" след официалните мачове. От "Бригада Пловдив" дадоха пример и почистиха Трибуна Бесика след двубоя срещу Левски в петък вечерта.

Plovdiv24.bg публикува официалното съобщение на "Бригада Пловдив":

Локомотивци,

Нашата група се постара да почисти Трибуна Бесика. Наш дълг е да поддържаме втория ни дом.

Искаме да призовем всички черно-бели, които присъстват на домакинските мачове на Локомотив, да бъдат отговорни към клубната база и да не оставят боклуци след себе си. Просперитетът на общността ни е в нашите ръце и зависи само и единствено от нас!

Не бъди безразличен!

Локомотив Пловдив над всичко и всички!