Фенклубът на Локомотив Пловдив отправи призив към "черно-белите" привърженици за подкрепа в днешното дерби срещу Левски. Двубоят срещу временния лидер в шампионата е от 21,15 часа на "Лаута".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на Фенклуб Локомотив Пловдив:

Локомотив играе!

Битката днес трябва да е както на терена, така и по трибуните!

90 минути, в които да забравим за ежедневието си, да се потопим в черно-бялата магия и да дадем всичко от себе си за Локомотив!

ДО ПОСЛЕДЕН ДЪХ!