Локомотив (Пловдив) направи уточнение за билетите за мача с Левски.

"Черно-белите" публикуваха информация в социалните мрежи:

Продажбата на билети продължава!

От днес можете да си закупите своите пропуски от касите на “Лаута"!

01.08 – от 12:00 часа до 19:00 часа ще работи Каса 1

02.08 – от 12:00 часа ще работят Каса 1 и Каса 2, а от 18:00 ще заработят още две допълнителни каси – Каса 3 и Каса 4