Този уикенд ще бъде даден рестарт на първенството в Югоизточната трета лига.

Мачовете ще бъдат подновени с отложения сблъсък между Карнобат и Созопол.

Двубоят е в неделя от 14 часа на стадион Ганчо Хардалов в Карнобат.

Следващата седмица е първият редовен кръг от пролетния дял, който предизвиква голям интерес със сблъсъците Ботев - Несебър и Локо - Спартак.