Бившият треньор на Локомотив Пловдив и ЦСКА-София Бруно Акрапович прави доста труден старт начело на новия си клуб Железничар Сараево. Босненският специалист, който за първи път в кариерата работи в своята родина, загуби и втория мач начело на "сините". 

Железничар отстъпи на Неретванац с 0:1 във втора контрола от зимната подготовка. Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че в дебюта на Акрапович неговият тим загуби с 1:2 от ФК Междугорие.

Както и в първата проверка, така и сега, Бруно Акрапович пусна два различни състава във всяко едно полувреме. През първото полувреме Дърля от Железничар уцели гредата, а единственото попадение падна в средата на втората част и бе дело на Зубак.

Следващата контролна среща на Железничар ще е в сряда срещу отбора на НК Хърваца.