Несебър направи първата си тренировка за 2024 година. Преди нея, президентът на “делфините" – Недялко Москов – даде интервю за KotaSport.com.

“Амбицията ни е да затвърдим първото място, на което сме в момента. Всичко зависи от нас. Ако поддържаме същото ниво и през пролетта, няма да имаме проблеми".

“Рано е коментираме дали този път ще играем във Втора лига, ако си спечелим това право. Най-малкото още не е гласуван новият бюджет. Ние си гоним първото място. Като структура и отбор, сами виждате базата и условията, ние сме най-добрите в нашата група, но това не означава нищо – трябва да го докажем на терена. Нека ни гласуват бюджета, всичко да е ясно".