Прекадетите на Виктория Волей (Пловдив) загубиха последната си среща от първия кръг на регионалното първенство в тази възраст (момчета до 16 години).

Възпитаниците на Станислав Петков гостуваха на Хебър (Пазарджик) и претъпяха поражение с 1:3 гейма.

Следващият кръг от шампионата ще е след Нова година. Младите "викторианци" обаче все още не са в почивка и днес ще гостуват на Берое в Стара Загора за контролна среща.