Падналият сняг в Пловдив отложи редица мачове в града и околията. От Зоналния съвет на БФС съобщиха, че едва три двубоя са се изиграли в неделния ден.

Всички останали мачове - от деца до мъже, са отложени и ще се изиграят при подобряване на метеорологичната обстановка.

В същото време, от Локомотив (Пловдив) публикуваха снимка на побелелия стадион в парк "Лаута". На нея се вижда и същественият напредък по ремонтните дейности на трибуна "Спортклуб".