Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – Пловдив публикува решенията след проведено заседание.

С най-голям интерес се очакваха наказанията след горещото пловдивско дерби при дублиращите отбори между Ботев и Локомотив, спечелено с 2:1 от “смърфовете".

Равносметката след мача е ясна – главният съдия Владимир Вълков е раздал 15 жълти и 4 червени картона за играчи на двата отбора.

След заседанието на ДК към ЗС на БФС – Пловдив, наказанията са следните:

- по един мач от състава на Ботев са наказани: Димитър Папазов, Ивайло Видев и Атанас Йорданов

- за един мач от състава на Локомотив е наказан Тодор Нейчев.