Момчетата на Виктория Волей до 16 години спечелиха ХХI мемориален волейболен турнир в памет на Тома Пенчев. Надпреварата се проведе във физкултурния салон на математическата гимназия “Акад. Кирил Попов" в Пловдив.

Участващите отбори бяха разделени в две групи, където се игра по системата "всеки срещу всеки". Ето резултатите: 

Група 1

Виктория Волей - Търговска гимназия 2:0

МГ Ветерани - Търговска гимназия 2:0

Виктория Волей - МГ Ветерани 2:0

Група 2

МГ - ЕГ "Иван Вазов" 2:1

МГ - ЕГ "Пловдив" 0:2

ЕГ "Пловдив" - ЕГ "Иван Вазов" 2:0

За трето място: МГ Ветерани - МГ 2:0

Финал: Виктория Волей - ЕГ "Пловдив" 2:0

Крайно класиране:

1. Виктория Волей

2. ЕГ "Пловдив"

3. МГ Ветерани

4.МГ “Акад. Кирил Попов"

5. ЕГ "Иван Вазов"

6. Търговска гимназия

Индивидуални награди:

Най-добър разпределител: Мартин Марев (ЕГ "Пловдив")

Най-добър нападател: Иван Ралев (МГ Ветерани)

Най-добър блокировач: Мартин Тотков (Виктория Волей)

MVP: Никола Женковски (Виктория Волей)

Любопитно е да се отбележи, че всеки един от индивидуално отличените състезатели е минал през школата на Виктория Волей. Традиционно организаторите бяха подготвили тениски в различи цветове за всеки от отборите.

Първите официални мачове за момчета под 16 години на Виктория Волей ще бъдат на 11 демекври в залата на СУ "Цар Симеон Велики" в Пловдив.