Отборът на Виктория СИЛА (Пловдив) стартира със служебна победа участието си в А Национална волейболна група през настоящия сезон. Пловдивчани трябваше да домакинстват в зала "Сила" на Раднево Волей, но гостите пристигнаха в Пловдив с проблеми в картотеките и дежурният делегат не им позволи да играят.
Все пак двата отбора се съгласиха да направят един спаринг, който завърши 3:0 гейма за Виктория СИЛА.
В същото време юношите старша възраст на "викторианци" загубиха с 1:3 гейма гостуването си на Хебър (Пазарджик) в мач от груповата фаза на държавното първенство в тази възраст. В другата среща от групата Родопа (Смолян) победи Марица (Белово) с 3:0 като гост.