Бившият министър-председател Бойко Борисов каза добри думи за Локомотив Пловдив, след като вдигна за 6-и пореден път шампионската купа от футболното първенство за ветерани. Както Plovdiv24.bg информира вчера читателите си, черно-белите загубиха финала от Витоша (Бистрица) с 2:4.
"Искам да поздравя колегите от Локомотив Пловдив, играха много силно цял шампионат. И на полуфинала Спартак Варна бяха много силен отбор. И най-хубавото е, че така пенсионери се събират и ритат. А пък нивото на някои не е по-лошо от професионалния футбол. Всеки обед тренираме - другите обядват, а ние тренираме“, заяви Бойко Борисов след награждаването.
"Не съм слушал интервюто на Гриша Ганчев и не ме интересува. На тях все някой друг им пречи - и срещу Левски, и срещу Лудогорец. Не съм го слушал, но той само добро е видял от нас. Само добро“, допълни още бившият премиер.
Бойко Борисов
Гриша Ганчев