Крум Стоянов с два гола за резервите на Ботев
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:30 / 10.11.2017Коментари (1)4238
Крис Добрев (вляво) започна титуляр, но не вкара гол, докато Крум Стоянов (вдясно) се отчете с две попадения
Оставяният все по-често на резервната скамейка Крум Стоянов вкара два гола за Ботев при победата с 3:1 над юношите старша възраст на "канарчетата" в учебна игра в Коматево.

Преквалифицираният в халф ляв бек откри резултата, а малко по-късно вкара и за 2:1. Между двете попадения Димитър Богданов се бе разписал за 1:1. Крум Стоянов бе доста активен, като се отчете и с един фрапиращ пропуск.

В края на първата част дойде ред и на дежурния голмайстор на "канарите" Стивън Петков. Нападателят вкара за 3:1.

През второто полувреме (игра се 2х35 мин.) голове не паднаха, но Тони Тасев се отличи с няколко 100-процентови пропуска.

Треньорът Николай Киров пусна на терена футболисти, които имат по-малко записани игрови минути в официалните срещи.

Специалистът подреди трима в отбрана пред Даниел Кайзер. В центъра на защитата бе Кристиан Димитров, а вляво и вдясно от него действаха съответно Радослав Апостолов и Лазар Марин. Пред тях в ролята на опорни халфове си партнираха Меледже Омнибес и Алваро Юлиано, а Густаво Афонсо бе другият вътрешен полузащитник. Крум Стоянов и Тони Тасев започнаха по крилата, а Стивън Петков и Кристиан Добрев водеха атаката.

Резултатът още в началните минути откри Крум Стоянов, който се възползва от извеждащо подаване на Меледже и с диагонален удар вкара за 1:0.

Малко по-късно малките "канарчета" изравниха след много добра комбинация в атака. Точен за отбора на Тодор Киселичков бе Димитър Богданов който се възползва от асистенция на Здравко Жилов и направи резултата 1:1.

Отново Крум Стоянов изведе представителния тим напред, а Стивън Петков засече центриране на Тасев за 3:1 в края на първата част.

През второто полувреме голмайсторът за юношите Димитър Богданов замени Кристиан Добрев в състава на първия отбор, а малко преди края Тони Тасев излезе заради болка в аддуктора, като на негово място се появи защитникът Васил Василев.

Останалите 9 състезатели останаха на терена през цялото времетраене на двубоя.