Феновете на Ботев направиха уникална атмосфера на стадиона в Ловеч при гостуването на Литекс от 17-ия кръг на А група.
Привържениците на "жълто-черните" запалиха димки на трибуните.
Феновете на Ботев направиха уникална атмосфера на стадиона в Ловеч при гостуването на Литекс от 17-ия кръг на А група.
Привържениците на "жълто-черните" запалиха димки на трибуните.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!