"Лично ще внеса на общинска сесия предложение да си поискаме стадион "Пловдив от държавата", каза днес кметът на града Славчо Атанасов. Преди близо месец той внесе в комисиите на общинския съвет предложението Пловдив да иска стадиона от МРРБ, от правната комисия обаче му го върнаха с мотива, че има акт за общинска собственост. "Явно има хора, които не желаят да си искаме стадиона", коментира кметът.
Кметът се заема лично със стадион "Пловдив"
© Plovdiv24.com
Славчо Атанасов