Стотици запалянковци на Локо ревнаха при старта на последната тренировка преди пловдивското дерби утре.
Освен че нахъсиха любимците си преди най-важния мач този сезон, феновете пуснаха в действие няколко факли и бомби.
По време на заниманието на помощния терен на Лаута, бяха скандирани имената на всички футболисти, треньори, като не бяха пропуснати дори лекарят Коце Павлов и домакинът Краси Костов.
Източник: Lportala.net












bultrasie
на 04.11.2012 г.
Баси колко изкуственно ви е всичко!!! "Ще ви кажа нещо друго - когато аз започнах да играя футбол в "Ботев", пловдивското дерби бе между нас и Спартак. Локото тогава беше в "Б" група и въобще не си мислеше да дели мегдан с нас и Спартак", каза още Дерменджиев.
Ботев Пд1912
на 03.11.2012 г.
ИДВАМЕ ЩЕ .... ИДВАМЕ ЩЕ .... ИДВАМЕ ЩЕ....
naivnik
на 03.11.2012 г.
ЦИГАНИ !!!
caka
на 03.11.2012 г.
стой си на село!!! селяк!!!!!!!!!
leonka
на 03.11.2012 г.
И НА СЕлО НЯмА ТАКАВА ОГрАДА
Локо-кн
на 03.11.2012 г.
Вълчо и той беше нали?хохохохохохохахахах...
Филипопoлис
на 03.11.2012 г.
ДАЖЕ И НАКРАЙ СВЕТААААААААААААААААААААААААААААА.....И В СЪРЦЕТО НА ВРАГАААААА.....ЧЕРНО-БЯЛО ЗНАМЕ ЩЕ СЕ ВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ....СААААААМО ЛОКО ЩЕ СЕ ПЕЕЕЕЕЕЕЕ! ... хайде катунариии, чакаме ви с нетърпение! Не всеки ден на Лаута гастролира най-най-най-мега-турбо-ултра велик и стар клуб от Сопотъ, спонсор на БФС !
LAUTA WARRIOR
на 03.11.2012 г.
Успех момчета с вас сме обичаме ви черно бели машини.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!