Феновете на Локо (Пд) ще летят до Холандия за срещата срещу Витес от втория предварителен кръг на Лига Европа с чартъри на авиокомпании от Словения, Австрия или Турция. Българските такива са обявили прекалено високи цени за самолетни билети до Ниската земя, тъй като в момента е разгарът на летния сезон.
Нашенците искат 40 000 евро за самолет със 164 места. От България до Холандия цената не е висока, но обратно сумата се завишава значително. По тази причина запалянковците на Локомотив са се свързали с фирми от Словения, Австрия и Турция, които ще пътуват до България специално за да превозят желаещите да гледат любимците си в двубоя от Лига Европа.
"До няколко дни ще знаем с какъв чартър ще пътуваме за мача срещу Витес. В България ни искат солидна сума, затова може чартъри от Австрия, Турция и Словения да ни вземат от България и да пътуваме до Холандия. Цените няма да спрат привържениците на Локо (Пд), но разбираемо ние ще търсим най-удачните варианти за нас. Относно финала за суперкупата срещу Лудогорец на 11 юли в Бургас цената за автобуса е 15 лв.", разкри шефът на фенклуба на Локо (Пд) Коцето Славов.
Източник: "Меридиан Мач"












Канар 1
на 02.07.2012 г.
Нормална реакция на авиокомпаниите. При масова инвазия на роми в транспортно средство става кочина. Трябва да застраховат седалки ,колани , всичко метално ... циганите ще ги изкъртят . Чуждите компании не знаят какъв контингент ще качат , ако питат българските си колеги - веднага ще се откажат.
RollingStones
на 02.07.2012 г.
Другите компании искат 22 000евро за 180 човека , а българската компания дори каза че трябва да ходим от Варна да го хващаме !!!
QUEENSBRIDGE
на 02.07.2012 г.
Май ви миришат краката за евро турнири,още първия мач и почнахте да ревете много скъпи билети,Коко нали е паралия сланина да изкара хилядарките и гас,няма кой да ви каже вие сте готини пичове за вас е вече без пари по целия свят
naivnik
на 02.07.2012 г.
"Нелегал транс такси" вози на уникално ниски цени. Заявки за пътувания се приемат при г-н Вълчо Атанасов. Възползвайте се от промоцията.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!