Ботев Пловдив ще изиграе още две контролни срещи през настоящата седмица. В петък "канарчетата“ ще се изправят срещу Арда от 10:00 часа, като спарингът е на централния терен на базата в "Коматево".

В събота от 20:00 часа жълто-черните ще премерят сили на стадион "Христо Ботев“ с ФК Балкани. Тимът от Косово е участник в Лигата на конференциите.

И двете контролни срещи ще бъдат със свободен вход за фенове и представители на медиите, уточниха от ПФК Ботев.