Младият талант на Локомотив Пловдив Севи Идриз бе избран за Играч на мача при победата над Монтана с 4:0 в осминафинал за Купата на България. 18-годишното крило се отчете с две асистенции.
Ето какво заяви Идриз след края на двубоя на "Лаута":
Искам да благодаря на Локомотив Пловдив и цялото ръководство на клуба за това, че ми даде този шанс да покажа, че мога да играя в елита на България. Чувствам се добре, колективът е на много високо ниво.
Всички в отбора ме подкрепят, за което им благодаря. Хуан Переа е много класен футболист, а в отбора има още много класни играчи.
4:0 е добър резултат, но все пак най-важното е, че продължаваме напред в турнира. Искам в следващия кръг да играем срещу Ботев (Пловдив). Мисля, че ще се справим.