Трима юноши на Ботев Пловдив получиха повиквателна за юношеския национален отбор на България до 17 години, похвалиха се от "жълто-черния" клуб.

Това са халфовете Мартин Петков и Деан Несторов, както и фланговият играч Петър Байраков.

“Лъвовете" ще вземат участие в Европейски квалификации с отборите на Словакия, Швейцария и Сан Марино.