За поредна година в район "Тракия“ под патронажа на Георги Гатев се организира традиционният футболен турнир за Купата на кмета. Той ще се проведе на 21 юни, събота, от 09:00 часа на футболното игрище на СУ "Свети Седмочисленици“.

Надпреварата е организирана от Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни лица при район "Тракия“, съвместно с районното кметство.

В състезанието ще вземат участие ученици от 3/4 клас и 5/6 клас от четирите училища, намиращи се на територията на района. Освен основната награда, децата ще получат грамоти, медали и футболни топки за всеки отбор.