От утре (8 януари) заниманията във Футболното училище на ПФК Локомотив се подновяват, съобщиха от "Лаута". То дава възможност на деца, които са от 1-ви до 4-ти клас, да направят своите първи стъпки в този спорт и да се докоснат до играта.

Тренировките се провеждат два пъти седмично. Всяка сряда и петък от 19:00 часа в спортен комплекс "Локомотив" малчуганите ще могат да се насладят на играта. Заниманията ще бъдат водени от лицензирани треньори от детско-юношеската школа на клуба.

За повече информация и записвания: 0883 68 44 99.